ZALOGUJ SIĘ PRZEZ ZAREJESTRUJ SIĘ
Przypomnij hasło


Kinoman

Chcesz oglądać filmy BEZ REKLAM I BEZ LIMITÓW CZASOWYCH? Zarejestruj się w serwisie, dokonaj ZAKUPU KONTA PREMIUM i ciesz się nieograniczoną możliwością oglądania tysięcy filmów i seriali online! Odtwarzacz bez limitu dostępny tylko dla użytkowników z kontem PREMIUM!

Sortuj Wszystkie

A Single Rider (2017)

Główny bohater Jae Hun (Lee Byung Hun) doznaje upokorzenia oraz agresji kontrahentów, kiedy ukazuje się, iż przedstawiane przez niego ubezpieczenia były samym poważnym kłamstwem. Oddał się owej pracy bez reszty, lokując swoją ślubną oraz chłopca emigrację, dlatego teraz zaczyna się zastanawiać czyżby ta cała pogoń za „korzystniejszym”, „wspanialszym” życiem w ogóle posiadała sens, kiedy w kryzysowej sytuacji znajduje się samotny jak palec w dużym pomieszczeniu. Zupełnie bez zapowiedzi przylatuje do Sydney, chcąc odwiedzić po latach własną familię, tymczasem zapoznaje się na miejscu, że jego małżonka Soo Jin (Gong Hyo Jin) dobrze zaplanowała sobie życie bez niego, powróciła do pierwotnej słabości grania na skrzypcach oraz jest w dwojakiej relacji ze swoim australijskim znajomym Chrisem (Jack Campbell), który ma córeczkę w wieku zbliżonym do jej chłopca. Jae Hun kręci się dokoła domu Soo Jin bez odwagi, aby rzeczywiście przed nią się pokazać oraz wzbudza podejrzenia znajomych. Kiedy rozumie, że żona zmierzała wnieść wniosek o zamianę obywatelstwa, staje przed kłopotem, czy zawalczyć o opuszczoną w sumie rodzinę, czy całkowicie sobie odpuścić.
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Stretch Armstrong: Ucieczka (2018)

Złoczyńcy sieją zniszczenie w Charter City, a Flex Fighterzy — Jake, Ricardo i Nathan — potrzebują Twojej pomocy, aby opanować chaos.
Kategoria: Filmy » Animowane | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Dziewczyna we mgle (2017)

Projekcja bestsellerowej powieści Donato Carrisi, literata "Zaklinacza". W oddzielonym od świata górzystym miastu zginęła szesnastoletnia dziewka. Rodzice są zdesperowani, oraz mieszkańcy – zaskoczeni. Nie mogą przyjąć do informacji, że kidnaperem może być ktoś spośród nich. Kidnaperem... albo bandytą. Nadeszły na miejsce agent specjalny Vogel (Toni Servillo) nie posiada wątpliwości, że prześladuje mordercę. I iż jest toż gość spośród miejscowych. Nie zajmują go badania kryminalistyczne, odciski paluchów i odciski DNA. Vogel nadużywa media. Bo mieszkańcy nie chcą praworządności – chcą show. Zaś on da im niesamowite polowanie na potwora.
Kategoria: Thriller, Kryminał | Wersja: Napisy | Jakość: Wysoka

Braven (2018)

Joe Braven (Momoa) to zwykły rębacz, jaki przebywa nieopodal granicy STANÓW z Kanadą. Jednego razu na jego drodze zatrzymują niebezpieczni kontrabandziści narkotyków, a bohater nie zatrzyma się przed niczym, aby uratować swoją familię będącą w odosobnionym domku w górach. Złoczyńcy lekceważą mężczyznę, który nie dość, że będzie walczył jak lew dla swoich ukochanych, to na dodatek uwielbia mordować.
Kategoria: Filmy » Akcja | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Życie i nic poza nim (2017)

Regina (Regina Williams) jest samotniczą matką dwojga dzieci. Kobieta zarabia całymi dniami w bufecie prędkiej obsługi. Z trudem łączy jednakże koniec z końcem. Nie dysponuje minimalnych środków, aby spełnić wszystkie potrzeby własnego czternastoletniego potomka Andrew (Andrew Bleechington) dodatkowo małej córeczki. Niespodziewanie w życiu Reginy pojawia się charyzmatyczny nieznajomy. Natomiast jej potomek próbuje odkryć własne miejsce w społeczeństwie, jakie go lekceważy. Jako młody Afroamerykanin widuje się z sporymi przejawami wrogości. Zbuntowany chłopak rozpoczyna trafiać w jeszcze poważniejsze kłopoty. Produkcja odebrała Nagrodę FIPRESCI na MFF w San Sebastian.
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Roman J. Israel, Esq. (2017)

Ekscentryczny i idealistyczny prawnik z Los Angeles po śmierci swojego mistrza dostaje propozycję pracy dla prestiżowej i bezwzględnej kancelarii prawniczej. Jeszcze nie wie, że zajmie się sprawą, która całkowicie odmieni jego życie.
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Outsider (2018)

Akcja filmu rozstrzyga się w Japonii po II wojnie światowej. Pojęty do niewoli amerykański wojskowy (Leto) jest wypuszczony dzięki pomocy swojego współwięźnia - członka Yakuzy. Po wyjściu na wolność Amerykanin stara się uzyskać szacunek grupy i uregulować osobisty dług, ruszając się po niebezpiecznym gangsterskim światku.
Kategoria: Akcja, Thriller | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

The Lodgers. Przeklęci (2017)

Po nieszczęśliwej śmierci staruszków Rachel oraz jej brat bliźniak - Edward samotnie zamieszkują groźną posiadłość Loftus Hall. Według miejscowej plotki jest to budynek przeklęty, nawiedzony poprzez poprzednich domowników - The Lodgers. Rodzeństwo musi pilnować określonych wytycznych, żeby zapobiec surowej kary i przeżyć. Pomimo upomnień Simon, zakochany w Rachel chłopak, pragnie znaleźć prawdę o klątwie ciążącej na rodzinie. Gdy przemierza próg domku, pobudza lawinę śmiertelnych zjawisk.
Kategoria: Filmy » Horror | Wersja: Napisy | Jakość: Wysoka

Suburbicon (2017)

Suburbicon to idealne amerykańskie miasteczko, istna broszura godnego życia i luksusu czyli American Dream w prawej postaci. Lecz nie dla wszystkich. Życie familii Lodge'ów zmienia w gruzy atak z bronią w ręku, w którym odchodzi staruszka rodu, droga mamusia nastoletniego Nicky'ego Lodge. Pogrążony w tęsknocie chłopak planuje pomścić własną ukochaną rodzicielkę. W ściganiu bandytów rozpoczyna dochodzenie na własną rękę, w trakcie którego odszuka straszne familijne tajniki, układy, machinacje oraz animozje, które nie były bez udziału ze śmiercią jego mamy.
Kategoria: Komedie, Komedia | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Wizyta (2015)

Ciemny, pełen niesamowitych przeżyć film opowiada historię wizyty dwojga młodzieńców, którzy mieszkają kilka dni u staruszków. Dziadziów, których nigdy wcześniej nie widzieli. Tajemnicze, nadzwyczajne, niepokojące zachowanie staruszki również starca jest wynikiem przerażającej tajemnicy...
Kategoria: Filmy » Horror | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Tom of Finland (2017)

Filmowa biografia pewnej spośród najistotniejszych postaci kultury gejowskiej XX wieku. Fiński rysownik, Touko Laaksonen, wraca z frontu II Wojny Światowej do ojczystych Helsinek. W współczesnym czasie Finlandia, jak również dużo różnych europejskich regionów, ogarnięta jest falą homofobii oraz represji wobec pedałów. Nie potrafiąc spełniać indywidualnych oczekiwań, Touko poszukuje wolności w pracy. Tak powstają pierwsze homoerotyczne obrazki przedstawiające silnych panów w skórach i obcisłych jeansach. Pomimo silnych prób, nie udaje się wydać jego prac w żadnym magazynie. Dopiero wyjazd do STANÓW otwiera Touko opcję do ogromnej publiczności. Tak rodzi się „Tom of Finland”, symbol pokolenia gejowskiej rebelii.
Kategoria: Dramat, Biografie | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Twój Vincent (2017)

27 lipca 1890 r. szczupła postać idzie po zmierzchu chwiejnym krokiem senną ulicą francuskiego miasteczka Auvers. Mężczyzna nie ma nic przy sobie; dłonie przyciska do świeżej rany postrzałowej, z której sączy się krew. To Vincent van Gogh – wówczas mało jeszcze znany artysta, dziś uznawany za jednego z największych malarzy na świecie. O jego tragicznej śmierci wiadomo od dawna, jednak nadal nie jest jasne, jak i dlaczego doszło do śmiertelnego postrzału. "Twój Vincent" opowiada właśnie tę historię, odkrywa okoliczności tajemniczej śmierci artysty. Czy na pewno popełnił samobójstwo? Co się wydarzyło przez 6 tygodni od ostatniego listu van Gogha, w którym pisał, że czuje się dobrze i jest zupełnie spokojny? "Twój Vincent" to pierwsza pełnometrażowa animacja malarska, która zachwyca widzów na całym świecie. Każda z 65 000 klatek filmu została ręcznie namalowana, w projekcie wzięło udział 125 zawodowych malarzy z całego świata, którzy świat znany z obrazów van Gogha ożywili na ekranie.
Kategoria: Animowane, Dramat, Kryminał | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Nic prostszego (2017)

Akwizytor w średnim wieku przemierza niemal puste ulice, starając się sprzedawać nielicznym przechodniom magiczne mydełko. Szybko okazuje się, że wąchanie tego produktu może być bardzo ryzykowane.
Kategoria: Komedie, Komedia | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Zawiść to nie sposób! (2016)

Marie (Stefanie Stappenbeck) pozostaje wezwana na czterdzieste urodziny znajomej z klasy. Parę swoich dzieci zostawia pod ochroną ojca i jednocześnie z mężem wybiera się do Bawarii, gdzie spędziła dzieciństwo. Okazuje się, iż jej koleżance Heike (Christina Hecke) udało się spełnić wszelkie pragnienia i że wiedzie uszczęśliwione, bogate oraz udane życie. Marie widzi to oraz rozpoczyna się ciekawić, czy jej byłe życiowe decyzje były odpowiednie. Na dodatek spotyka miejscową młodzieżową sympatię. Weekend spędzony w Bawarii okazuje się dokuczliwą próbą dla jej małżeństwa.
Kategoria: Komedie, Komedia | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka
Powrót Następna