ZALOGUJ SIĘ PRZEZ ZAREJESTRUJ SIĘ
Przypomnij hasło


<

Kinoman

Chcesz oglądać filmy BEZ REKLAM I BEZ LIMITÓW CZASOWYCH? Zarejestruj się w serwisie, dokonaj ZAKUPU KONTA PREMIUM i ciesz się nieograniczoną możliwością oglądania tysięcy filmów i seriali online! Odtwarzacz bez limitu dostępny tylko dla użytkowników z kontem PREMIUM!

Sortuj Wszystkie

Pitbull. Ostatni pies (2018)

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa...
Kategoria: Filmy, Sensacyjne | Wersja: PL | Jakoœć: Wysoka

Avengers: Wojna bez granic (2018)

Niezwykłe starcie na śmierć oraz życie, otaczające cały świat bohaterów Marvel Studios. Avengersi ramię w ramię z superbohaterami potrzebują być gotowi przeznaczyć wszystko, skoro zamierzają przezwyciężyć wielkiego Thanosa, nim jego pomysł zniszczenia obróci wszechświat w ruiny.
Kategoria: Akcja, Science-Fiction | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Kobiety Mafii (2018)

Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.
Kategoria: Filmy » Sensacyjne | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Panny z dobrych domów (2017)

Kobiety z dzieciństwa Lily (Anya Taylor-Joy) oraz Amanda (Olivia Cooke) napotykają się po latach gdzieś w Connecticut. Lilly jest obecnie elegancką dziewczyną z wyższych sfer, uczącą się w odpowiedniej szkole z internatem, Amanda stała się otwartą oraz elokwentną buntowniczką. Chociaż różni je niemal wszystko, dotychczasowa więź została. Kiedy Lily rozmawia z pogardą o własnym opresyjnym ojczymie, w dziewczętach nasuwa się agresja. Postanawiają wynająć lokalnego bandziora i w niniejszy sposób uwolnić się od oprawcy.
Kategoria: Thriller, Dramat | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Menashe (2017)

Menashe Lustig jest przygnębiony. Jego małżonka zmarła, natomiast zasady społeczne nie umożliwiają jedynemu mężczyźnie edukować dziecka. Chłopczyk jest wówczas pod kontrolą majętnego bezwzględnego wuja, co skazuje Menashego na skrytość i potrzebę wypatrywania kolejnej towarzyszki. I ostateczne dążności udowodnienia światu, że jest w stanie zajmować się dzieckiem, a jednocześnie dotrwać wiernym tradycji.
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Pozycja obowiązkowa (2018)

Cztery wielomiesięczne znajome raz w miesiącu widują się w stworzonym na indywidualny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i doświadczyły, ale "Pięćdziesiąt twarzy Greya” pokaże się w ich przypadku książką wyjątkowo inspirującą. Wcześniej nieco onieśmielone, ekspresowo oddają się zafascynować Christianowi Greyowi i jego erotycznej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, trwanie jest rzadkie, kobiety postanawiają nie trwonić czasu i znaleźć kolejne twarze sympatii. I chociaż z pewnością nie każdy mężczyzna toż Grey, toż niejednemu warto darować szansę…
Kategoria: Filmy » Komedie | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Nieśmiertelny Brij Mohan (2018)

Żeby prysnąć od szarego życia, Brij Mohan udał swoją śmierć. I wszystko wędrowało dosyć odpowiednio, dopóty nie wymierzono mu najobszerniejszej kary za to, iż zabił sam siebie.
Kategoria: Filmy » Komedie | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Wildling (2018)

Anna, która szkolona była w średnim pokoju poprzez niejasnego mężczyznę, w wieku 16 lat pozostaje ustrzeżona poprzez szeryf Ellen Cooper, u jakiej znajduje zastępczy dom. Mieszkanie dziewczyny po raz pierwszy w otwartym świecie powoduje serię dziwnych zdarzeń.
Kategoria: Dramat, Fantasy | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Błękitny Książę i wróżka Lupina (2016)

Błękitny Książę (Jonathan Berlin) mimo iż jest w odpowiednim wieku, by wybrać sobie przyszłą żonę, nie jest zainteresowany żadną z przybywających do swojego zamku młodych dam. Gdy pewnego razu książę wybiera się na przejażdżkę do lasu, spotyka tam tajemniczą nieznajomą. Piękna dziewczyna okazuje się być wróżką o imieniu Lupina (Ruby O. Fee). Błękitny i Lupina zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia i postanawiają zobaczyć się jeszcze raz. Pierwsze spotkanie zakochanych widzi matka księcia. Królowa (Mechthild Großmann) nie jest zadowolona z wyboru swojego syna i w tym celu wzywa do zamku wiedźmę (Friederike Kempter), która zgadza się rozdzielić zakochanych. Błękitny i Lupina spotykają się ponownie, a wiedźma rzuca na nich zaklęcie. Gdy przyjaciel księcia i siostra wróżki dowiadują się o tym, postanawiają za wszelką cenę cofnąć zły czar.
Kategoria: Filmy | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Paranormal Captivity: Nawiedzenie (2012)

Zmuszona do opuszczenia własnego domu Sarah (Caitlyn Fletcher), bez grosza przy duszy wprowadza się do swojego wujka, który pracuje jako przedsiębiorca pogrzebowy. Wkrótce zaczyna dochodzić do niewyjaśnionych zdarzeń, a sama kobieta zdaje się być uwięziona pomiędzy światem żywych i umarłych. By umknąć śmierci, Sarah musi stawić czoła prześladującym ją zjawom.
Kategoria: Filmy » Horror | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Zabójcza plaża (2015)

Grupa zmęczonych i mocno skacowanych dwudziestoletnich imprezowiczów budzi się po hucznie spędzonej nocy i z przerażeniem odkrywa, że plaża, na której się znaleźli, pożera wszystko, co dotknie piasku.
Kategoria: Filmy » Horror | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Twarda laska (2001)

Była sobie trojka przyjaciół znających się od zawsze, razem grywali w swoim zespole i robili wspólnie masę głupkowatych rzeczy. Niestety gdy jeden z członków osobliwej trójki (tytułowy Silverman) poznaje dziewczynę ta skutecznie odciąga go od kolegów i paczka się rozsypuje. Zrozpaczeni kompani Silvermana postanawiają "Odbić" swego kolegę. Jednak ich zadanie nie jest proste gdyż do pokonania maja naprawdę "Twarda Laskę"...
Kategoria: Filmy » Komedie | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Wyrolowani (2008)

Wheeler (Seann William Scott) i Danny (Paul Rudd), pracują objeżdżając różne miejsca ciężarówką z ogromnym napojem energetycznym na bagażniku i zachwalając ten specyfik. Gdy auto zostaje rozbite, mają do wyboru: więzienie lub 150 godzin pomagając dzieciom i będąc dla nich przyjaciółmi. Wheeler i Danny wybierają 2 opcję, lecz po godzinie spędzonej z dzieciakami, więzienie nie wydaje się wcale takie złe ..
Kategoria: Filmy » Komedie | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

The Crooked Man (2016)

Podczas piżama party dwunastoletnia Olivia (Angelique Rivera) śpiewa piosenkę, którą przywołuje zabójczego ducha zwanego "The Crooked Man". Tej samej nocy w tajemniczych okolicznościach ginie jej przyjaciółka. Sześć lat później Olivia wraca do rodzinnego miasta. Wraz z jej przyjazdem w okolicy dochodzi do tajemniczych mordów. Dziewczyna uświadamia sobie, że zjawa, którą wywołała tej pamiętnej nocy, nadal ją prześladuje.
Kategoria: Filmy » Horror | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka
Powrót Następna