ZALOGUJ SIĘ PRZEZ ZAREJESTRUJ SIĘ
Przypomnij hasło


<

Kinoman

Chcesz oglądać filmy BEZ REKLAM I BEZ LIMITÓW CZASOWYCH? Zarejestruj się w serwisie, dokonaj ZAKUPU KONTA PREMIUM i ciesz się nieograniczoną możliwością oglądania tysięcy filmów i seriali online! Odtwarzacz bez limitu dostępny tylko dla użytkowników z kontem PREMIUM!

Sortuj Wszystkie

Wzgórze nadziei (2003)

Akcja filmu rozgrywa się w czasach amerykańskiej wojny secesyjnej. W obawie o bezpieczeństwo ukochanej Ady (Nicole Kidman), ranny żołnierz wojsk Konfederatów Inman (Jude Law) wraca do domu przez ogarnięte wojną Południe. Na swojej drodze natrafia na na mnóstwo problemów, spotyka niewolników i łowców nagród, żołnierzy i wiedźmy, nieoczekiwanych przyjaciół oraz niebezpiecznych wrogów. Sytuacja w jakiej znalazła się Ada nie jest łatwiejsza. W tym trudnym czasie przejęła odpowiedzialność za farmę po zmarłym ojcu. Próbuje odbudować gospodarstwo i przywrócić je do poprzedniej świetności. Pomaga jej w tym nieustraszona wędrowniczka Ruby (Renée Zellweger). Film został oparty na podstawie powieści Charlesa Fraziera o tym samym tytule i opowiada o tęsknocie za domem po latach tułaczki, o tęsknocie za pokojem w ogarniętym wojną kraju oraz o miłości i zjednoczeniu w samym środku chaosu.
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Trzy szczyty (2017)

Choć Aaron (Alexander Fehling) od dłuższego czasu spotyka się z Leą (Bérénice Bejo), jej ośmioletni syn Tristan (Arian Montgomery) nadal nie potrafi zaakceptować ich związku. Mężczyzna liczy na to, że wakacje we włoskich Dolomitach pomogą mu zdobyć sympatię i szacunek chłopca. Podczas wspólnej wyprawy w góry nagle pojawia się gęsta mgła, a mały Tristan znika z oczu opiekuna... Przepełniona emocjami, dopracowana wizualnie opowieść o problemach współczesnego rodzicielstwa.
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Panny z dobrych domów (2017)

Kobiety z dzieciństwa Lily (Anya Taylor-Joy) oraz Amanda (Olivia Cooke) napotykają się po latach gdzieś w Connecticut. Lilly jest obecnie elegancką dziewczyną z wyższych sfer, uczącą się w odpowiedniej szkole z internatem, Amanda stała się otwartą oraz elokwentną buntowniczką. Chociaż różni je niemal wszystko, dotychczasowa więź została. Kiedy Lily rozmawia z pogardą o własnym opresyjnym ojczymie, w dziewczętach nasuwa się agresja. Postanawiają wynająć lokalnego bandziora i w niniejszy sposób uwolnić się od oprawcy.
Kategoria: Thriller, Dramat | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Menashe (2017)

Menashe Lustig jest przygnębiony. Jego małżonka zmarła, natomiast zasady społeczne nie umożliwiają jedynemu mężczyźnie edukować dziecka. Chłopczyk jest wówczas pod kontrolą majętnego bezwzględnego wuja, co skazuje Menashego na skrytość i potrzebę wypatrywania kolejnej towarzyszki. I ostateczne dążności udowodnienia światu, że jest w stanie zajmować się dzieckiem, a jednocześnie dotrwać wiernym tradycji.
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Wildling (2018)

Anna, która szkolona była w średnim pokoju poprzez niejasnego mężczyznę, w wieku 16 lat pozostaje ustrzeżona poprzez szeryf Ellen Cooper, u jakiej znajduje zastępczy dom. Mieszkanie dziewczyny po raz pierwszy w otwartym świecie powoduje serię dziwnych zdarzeń.
Kategoria: Dramat, Fantasy | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Monolit (2016)

Matka wraz z synem wyrusza do Los Angeles, by złożyć ojcu niespodziewaną wizytę. W trakcie podróży dochodzi do tragicznego wypadku, w wyniku którego chłopiec zostaje uwięziony wewnątrz wypełnionego najnowocześniejszą technologią samochodu. Auto, które miało być najbezpieczniejsze na świecie, okazuje się śmiertelną pułapką. Zdesperowana kobieta musi zrobić wszystko, by ocalić dziecko i przetrwać pośrodku bezkresnej pustyni.
Kategoria: Thriller, Dramat | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

W góry (2016)

Pięć osób wyrusza w Góry Skaliste. Każdą z nich kieruje inna motywacja - ojciec Chris (Peter Morton) wraz synem Jonem (Daniel Braun) postanawia w ten sposób uczcić pamięć zmarłej rok wcześniej żony i matki, emerytowana nauczycielka Julie (Joan Miles) szuka nowego sensu życia, a dwie młode kobiety, Cate (Alysa van Haastert) i Ashley (Tanya Stone), chcą przeżyć pełną wrażeń przygodę. Gdy podróżnicy staną w obliczu śmierci, każdy będzie musiał zastanowić się nad swoim dotychczasowym życiem.
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Listopad (2017)

"Listopad" stanowi adaptację estońskiej powieści "Rehepapp ehk November" Andrusa Kivirähka. Film łączy w sobie elementy magii, czarnego humoru i romansu. Fabułę osadzono w pogańskiej estońskiej wsi, w której panoszą się wilkołaki, duchy i zaraza. Główną bohaterką filmu jest młoda chłopka, Liina, rozpaczliwie i beznadziejnie zakochana w Hansie, młodym chłopaku ze wsi. Bezbrzeżna tęsknota powoduje, że dziewczyna zamienia się w wilkołaka... Z kolei największym problemem, z jakim mierzą się wieśniacy, jest to, by przetrwa mroźną i mroczną zimę. Do osiągnięcia tego celu nie cofną się przed niczym. Okradają siebie wzajemnie, swoich niemieckich panów, duchy, Diabła i Jezusa. Kradzież staje się ich obsesją. Zaczynają coraz bardziej przypominać nie ludzi, ale skrzaty (po estońsku "kratt") ― bezduszne stworzenia, którym wydają rozkazy.
Kategoria: Dramat, Fantasy | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Iceman (2017)

Alpy Ötztalskie, 5300 lat temu. Kelab (Jürgen Vogel) jest wodzem neolitycznego klanu. Jego zadaniem jest ochrona bliskich i świętego Tineka. Gdy pewnego dnia mężczyzna jest na polowaniu, jego osada zostaje napadnięta. Oprawcy zamordowali większość członków oraz jego żonę i syna. Z życiem uszedł tylko noworodek. Szargany żalem i złością Kelab postanawia zemścić się na oprawcach. Wyrusza ich śladem.
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Party (2017)

Janet (Kristin Scott Thomas) organizuje domowe przyjęcie w gronie najbliższych, aby uczcić swój awans na ministrę zdrowia w brytyjskim rządzie. Wśród gości są sarkastyczna April (Patricia Clarkson) i jej mąż Gottfried (Bruno Ganz), zwolennik medycyny alternatywnej; para wyzwolonych lesbijek – Martha (Cherry Jones) oraz jej o kilkanaście lat młodsza partnerka Jinny (Emily Mortimer); dziwnie podenerwowany bankier Tom (Cillian Murphy), który zaczyna imprezę od wciągnięcia kreski kokainy w toalecie. Tymczasem mąż gospodyni, Bill (Timothy Spall), zdaje się kompletnie niezainteresowany całą sytuacją. Siedzi osowiały na środku salonu, bez słowa sączy wino i tylko od czasu do czasu puszcza ekscentryczną muzykę z płyty winylowej. Sytuacja robi się coraz bardziej napięta...
Kategoria: Dramat, Komedie | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Szczęściarz (2017)

Lucky (Harry Dean Stanton) jest szczęściarzem. Dobiega powoli 90-tki, ale jego serce, krążenie i układ odpornościowy są w naprawdę niezłym stanie. Nawet płuca, mimo że od lat pali tyle, że zabiłoby to znacznie młodszego mężczyznę. Życie Lucky’ego jest wybijane rytmem codziennej rutyny, od porannej gimnastyki po obchód po znajomych sklepach, kafejkach i barach. Znajduje tam za każdym razem przyjaciół i znajomych, z którymi może porozmawiać, podroczyć się, porozwiązywać krzyżówki. Pewnego dnia upada we własnym domu. Przypadkiem...
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Lola Pater (2016)

Po śmierci matki młody mężczyzna postanawia odnaleźć i nawiązać kontakt z dawno niewidzianym ojcem.
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Kochając Pabla, nienawidząc Escobara (2017)

Pablo Escobar to najpotężniejszy baron narkotykowy XX wieku, który zajmuje się przemytem kokainy do USA i wielu innych państw na świecie. Wartość jego zarobków została oszacowana na 55 miliardów dolarów w przeliczeniu na współczesny kurs waluty. Pewnego dnia Pablo poznaje piękną Virginię Vallejo – ambitną gwiazdę kolumbijskiej telewizji. To spotkanie odmienia serce nieobliczalnego przestępcy, który zakochuje się w nowo poznanej kobiecie. Wkrótce dziennikarka na własne oczy poznaje demoniczne oblicze mężczyzny - powiązania gangstera z kolumbijskimi rewolucjonistami, kulisy przemysłu kokainowego i potworności narkoterroryzmu. Coś jednak trzyma oboje przy sobie i nie pozwala im się rozstać.
Kategoria: Dramat, Kryminał | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Ostatnia gwiazda kina (2018)

Vic Edwards (Burt Reynolds) to zapomniana ikona hollywoodzkiego kina. Dzisiaj jest złośliwym, żałosnym plus samym człekiem. Jego dobry przyjaciel Sonny (Chevy Chase) namawia go, ażeby samodzielnie odebrał nagrodzenie potwierdzone przez Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Nashville za całokształt twórczości. Na miejscu ukazuje się, iż jest wyjątkową sławną postacią, która kiedykolwiek odwiedziła festiwal. Z początku zły Vic z czasem widzi, iż jego egzystencja w Nashville, to punkt zwrotny w jego życiu.
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka
Powrót Następna