ZALOGUJ SIĘ PRZEZ ZAREJESTRUJ SIĘ
Przypomnij hasło


<

Kinoman

Chcesz oglądać filmy BEZ REKLAM I BEZ LIMITÓW CZASOWYCH? Zarejestruj się w serwisie, dokonaj ZAKUPU KONTA PREMIUM i ciesz się nieograniczoną możliwością oglądania tysięcy filmów i seriali online! Odtwarzacz bez limitu dostępny tylko dla użytkowników z kontem PREMIUM!

Sortuj Wszystkie

Pozycja obowiązkowa (2018)

Cztery wielomiesięczne znajome raz w miesiącu widują się w stworzonym na indywidualny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i doświadczyły, ale "Pięćdziesiąt twarzy Greya” pokaże się w ich przypadku książką wyjątkowo inspirującą. Wcześniej nieco onieśmielone, ekspresowo oddają się zafascynować Christianowi Greyowi i jego erotycznej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, trwanie jest rzadkie, kobiety postanawiają nie trwonić czasu i znaleźć kolejne twarze sympatii. I chociaż z pewnością nie każdy mężczyzna toż Grey, toż niejednemu warto darować szansę…
Kategoria: Filmy » Komedie | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Nieśmiertelny Brij Mohan (2018)

Żeby prysnąć od szarego życia, Brij Mohan udał swoją śmierć. I wszystko wędrowało dosyć odpowiednio, dopóty nie wymierzono mu najobszerniejszej kary za to, iż zabił sam siebie.
Kategoria: Filmy » Komedie | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Twarda laska (2001)

Była sobie trojka przyjaciół znających się od zawsze, razem grywali w swoim zespole i robili wspólnie masę głupkowatych rzeczy. Niestety gdy jeden z członków osobliwej trójki (tytułowy Silverman) poznaje dziewczynę ta skutecznie odciąga go od kolegów i paczka się rozsypuje. Zrozpaczeni kompani Silvermana postanawiają "Odbić" swego kolegę. Jednak ich zadanie nie jest proste gdyż do pokonania maja naprawdę "Twarda Laskę"...
Kategoria: Filmy » Komedie | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Wyrolowani (2008)

Wheeler (Seann William Scott) i Danny (Paul Rudd), pracują objeżdżając różne miejsca ciężarówką z ogromnym napojem energetycznym na bagażniku i zachwalając ten specyfik. Gdy auto zostaje rozbite, mają do wyboru: więzienie lub 150 godzin pomagając dzieciom i będąc dla nich przyjaciółmi. Wheeler i Danny wybierają 2 opcję, lecz po godzinie spędzonej z dzieciakami, więzienie nie wydaje się wcale takie złe ..
Kategoria: Filmy » Komedie | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Huragan Bianca: Misja w Moskwie (2017)

Richard, nauczyciel z Teksasu, zostaje podstępem zwabiony do Rosji. Jego alter ego, drag queen Bianca, wkrótce wywraca cały kraj do góry nogami.
Kategoria: Filmy » Komedie | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Action Point (2018)

Komedia Action Point skupia się na pracownikach parku rozrywki. W tym wesołym miasteczku, wszystkie przejażdżki zaprojektowano w myśl zasady: minimum bezpieczeństwa, maksimum wrażeń. Głównym bohaterem jest właściciel parku, D.C. (Johnny Knoxville), który zmaga się z nie lada problemem – w okolicy powstał wielki park rozrywki, który może stać się konkurencją dla Action Park. By pozyskać nowych klientów, D.C. decyduje się na wprowadzenie kolejnych i kompletnie szalonych atrakcji.
Kategoria: Filmy » Komedie | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Do wszystkich chłopców, których kochałam (2018)

Sekretne listy miłosne nastolatki Lary Jean zostają odkryte i zaczynają siać spustoszenie w jej życiu miłosnym.
Kategoria: Filmy » Komedie | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Autor (2017)

Álvaro (Javier Gutiérrez) jest urzędnikiem w kancelarii notarialnej w Sewilli. Wiedzie dość nudne życie, które mimo wszystko nie jest pozbawione marzeń. Za wszelką cenę chce zostać pisarzem, ale teksty wychodzące spod jego pióra są pretensjonalne i bez wyrazu. Jego żona, twardo stąpająca po ziemi Amanda (María León), nigdy nie śniła, by zostać autorką książek, jednak pisze romans, który staje się bestsellerem. Separacja wisi w powietrzu. Álvaro postanawia spełnić swoje pragnienie - stworzyć wielką powieść. Pod skrzydłami nauczyciela, Juana (Antonio de la Torre), nie zważając na brak talentu i wyobraźni, zaczyna pisać. Bez skrupułów manipuluje sąsiadami i przyjaciółmi. Pewnego dnia fikcja przeradza się w rzeczywistość.
Kategoria: Filmy » Komedie | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Party (2017)

Janet (Kristin Scott Thomas) organizuje domowe przyjęcie w gronie najbliższych, aby uczcić swój awans na ministrę zdrowia w brytyjskim rządzie. Wśród gości są sarkastyczna April (Patricia Clarkson) i jej mąż Gottfried (Bruno Ganz), zwolennik medycyny alternatywnej; para wyzwolonych lesbijek – Martha (Cherry Jones) oraz jej o kilkanaście lat młodsza partnerka Jinny (Emily Mortimer); dziwnie podenerwowany bankier Tom (Cillian Murphy), który zaczyna imprezę od wciągnięcia kreski kokainy w toalecie. Tymczasem mąż gospodyni, Bill (Timothy Spall), zdaje się kompletnie niezainteresowany całą sytuacją. Siedzi osowiały na środku salonu, bez słowa sączy wino i tylko od czasu do czasu puszcza ekscentryczną muzykę z płyty winylowej. Sytuacja robi się coraz bardziej napięta...
Kategoria: Dramat, Komedie | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Tully (2018)

Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully... Młoda, piękna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.
Kategoria: Filmy » Komedie | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Kobieta sukcesu (2018)

Główną bohaterką jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego?
Kategoria: Filmy » Komedie | Wersja: PL | Jakoœć: Wysoka

Żona czy mąż? (2017)

W wyniku niewiarygodnego eksperymentu Andrea (Pierfrancesco Favino), utalentowany neurochirurg, i jego żona Sofia (Kasia Smutniak), ambitna prezenterka telewizyjna, zamieniają się ciałami. Od teraz muszą prowadzić życie swojej drugiej połówki. Nowa sytuacja sprawi, że nie tylko lepiej poznają szczegóły z codziennej egzystencji małżonka, ale będą mogli również inaczej spojrzeć na swój związek. Czy niespodziewana zamiana ról to uratuje ich związek? A może zakochają się na nowo?
Kategoria: Filmy » Komedie | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Nie ma ideałów (2017)

Rozczarowany swoim życiem mechanik, Gérard (Gérard Depardieu) postanawia w tajemnicy opuścić rodzinę i zamieszkać na francuskiej prowincji. Mężczyzna wynajmuje pokój w pensjonacie, gdzie poznaję jego właścicielkę, Barbarę (Catherine Deneuve). Pomiędzy dwojgiem zaczyna rodzić się uczucie.
Kategoria: Filmy » Komedie | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Prości, ale bogaci (2016)

Jacykolwiek obywatele małej włoskiej wioski Torresecca wiedzą, iż dynastia Tucci jest nędzna jak mysz kościelna. Jej członkowie za jakąkolwiek cenę starają się wprawdzie zachować pogodę ducha. Jakiegoś dnia nagle zdobywają na loterii 100 mln euro i wsio w ich życiu się ulepsza. Osiedlają się do eleganckiego hotelu w Mediolanie i żyją, jakby miało nie być jutra. Sprawa zwraca się ich choćby chwilami przerastać. Kiedy więc chłopczyk zakochuje się w kelnerce, jaka nienawidzi burżujów, pozostali członkowie rodziny rozpoczynają przypominać, że są bidni.
Kategoria: Filmy » Komedie | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka
Powrót Następna