ZAREJESTRUJ SIĘ
Przypomnij hasło


<

Kinoman

PROMOCJA WYKUP KONTO PREMIUM MINIMUM NA 2 MIESIACE DRUGIE 2 MIESIACE DOSTANIESZ W GRATISIE!!!
Chcesz oglądać filmy BEZ REKLAM I BEZ LIMITÓW CZASOWYCH? Zarejestruj się w serwisie, dokonaj ZAKUPU KONTA PREMIUM i ciesz się nieograniczoną możliwością oglądania tysięcy filmów i seriali online! Odtwarzacz bez limitu dostępny tylko dla użytkowników z kontem PREMIUM!

Sortuj Wszystkie

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie (2018)

Han Solo (Alden Ehrenreich) to autsajder, który podróżuje przez galaktykę swoim statkiem. Podczas śmiałych eskapad w głąb przestępczego półświatka poznaje wspaniałego Chewbaccę (Joonas Suotamo), swojego drugiego pilota. Spotyka też uzależnionego od hazardu Lando Calrissiana (Donald Glover). Wyprawa ta ukształtuje go na jednego z największych bohaterów sagi "Gwiezdnych wojen".
Kategoria: Przygodowe, Science-Fiction | Wersja: Dubbing | Jakoœć: Wysoka

Tysiąc Twarzy Dunjia (2017)

Grupa wojowników z niezwykłymi możliwościami, musi ratować świat przed zagładą.
Kategoria: Akcja, Fantasy, Przygodowe | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Nowa generacja (2018)

Samotna Mai przez przypadek budzi tajnego robota i nawiązuje z nim wyjątkową więź. Wspólnie nowi znajomi stają do walki z łobuzami i udaremniają nikczemny plan.
Kategoria: Animowane, Przygodowe | Wersja: Dubbing | Jakoœć: Wysoka

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (2017)

Nikczemny kapitan Salazar (Javier Bardem) wraz ze swoją załogą piratów-zjaw ucieka z Diabelskiego Trójkąta i poprzysięga zemstę na wszystkich piratach. Nieuniknionej zagładzie próbuje zapobiec Jack Sparrow (Johnny Depp). Dowódca "Czarnej Perły" wyrusza w podróż, by odnaleźć Trójząb Posejdona, mistyczny artefakt dający władzę nad morzami, i użyć go w walce przeciwko Salazarowi.
Kategoria: Fantasy, Przygodowe | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach (2011)

Ścieżki kapitana Jacka Sparrowa tym razem skrzyżują się ze ścieżkami pewnej kobiety z jego przeszłości (Penelope Cruz). Sparrow będzie zastanawiał się, czy połączyła ich miłość, czy wyłącznie poszukiwania osławionego Źródła Młodości. Kiedy kobieta zmusza go do wejścia na pokład statku pirackiego "Zemsta Królowej Anny" pod dowództwem osławionego Czarnobrodego (Ian McShane), Jack nie wie, kogo winien się lękać bardziej – jej czy Czarnobrodego.
Kategoria: Fantasy, Przygodowe | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata (2007)

Dobre czasy, w których piraci królowali na wszystkich morzach świata, powoli dobiegają końca. Will Turner (Orlando Bloom) udaje się razem z dotychczasowym wrogiem Barbossą (Geoffrey Rush) w podróż na Daleki Wschód, gdzie ma nadzieję na odnalezienie tajemniczych map, które pomogą odkryć skrytkę Davy'ego Jonesa (Bill Nighy), a następnie ocalić kapitana Jacka Sparrowa (Johnny Depp). Will chce także uratować swojego ojca, dlatego musi odzyskać Czarną Perłę, która jako jedyna jest w stanie doścignąć Latającego Holendra. Tymczasem Jones wraz z lordem Cutlerem Beckettem (Tom Hollander), demonicznym azjatyckim piratem Sao Fengiem (Yun-Fat Chow) i Jamesem Norringtonem (Jack Davenport) zawierają układ zagrażający wolności i życiu Jacka, Elizabeth, Willa, Barbarossy i wszystkich piratów na całym świecie. Jeśli główni bohaterowie chcą ujść z tej przygody cało, muszą udać się na terytorium dotychczas nie zaznaczone na żadnej mapie - na wyspę Shipwreck na Krańcu Świata...
Kategoria: Fantasy, Przygodowe | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka (2006)

Kapitan Jack Sparrow musi spłacić dług, który zaciągnął u władcy mórz - Davy Jonesa. Jeżeli tego nie uczyni, zostanie skazany na wieczne potępienie. Jego problemy oczywiście kompletnie rujnują plany ślubu Willa Turnera z piękną Elizabeth Swann, którzy wyruszają z kapitanem Sparrow w rejs pełen niezwykłych, nowych przygód.
Kategoria: Fantasy, Przygodowe | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003)

Karaiby, XVIII w., 10-letnia Elizabeth, córka gubernatora, jest świadkiem katastrofy statku, wyglądającej na robotę piratów. Z wody wyłowiono jednego ocalonego, małego chłopca, Willa Turnera, na szyi którego Elizabeth znajduje tajemniczy medalion, wyglądający na piracki. Przestraszona dziewczynka zrywa medalion i ukrywa go przed wszystkimi. Chwilę później widzi czarny statek z postrzępionymi żaglami i piracką flagą na maszcie, znikający we mgle. 8 lat później, Port Royal. Podczas uroczystości promocji Jamesa Norringtona, w którym ojciec Elizabeth widzi przyszłego zięcia, na komodora, dziewczyna spada ze skały do morza. Ratuje ją Jack Sparrow - pirat, który do Port Royal przybył aby kupić (ukraść) statek. W "nagrodę" Norrtington zakuwa go w kajdany i skazuje na śmierć przez powieszenie następnego dnia. Jednak w nocy Port Royal przeżywa atak piratów pod wodzą kapitana Barbossy, którzy chcą odzyskać tajemniczy medalion, ciągle będący w posiadaniu Elizabeth. Dziewczyna zostaje porwana, a piraci odpływają i nikt nie wie, gdzie szukać córki gubernatora. Zakochany w niej Will Turner zwraca się o pomoc do Jacka Sparrowa, choć nienawidzi on piratów. Uwolniwszy go z celi, razem z nim kradnie (rekwiruje) statek i wyrusza, najpierw na Tortugę, a potem w ślad za niedoścignioną Czarną Perłą, statkiem Barbossy, by ocalić swoją ukochaną.
Kategoria: Fantasy, Przygodowe | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Tarzan: Legenda (2016)

Mijają lata, od kiedy Tarzan (Skarsgård), opuścił afrykańską dżunglę na rzecz cywilizowanego życia w Londynie. Jako John Clayton III, Lord Greystoke decyduje się wrócić do Konga, gdzie ma pełnić funkcję emisariusza rządu z misją handlową. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że jest pionkiem w śmiertelnie niebezpiecznej grze targanego wolą zemsty, chciwego kapitana Leona Roma z Belgii (Waltz). Okazuje się, że osoby stojące za zabójczym spiskiem nie mają pojęcia, co rozpęta się za ich sprawą.
Kategoria: Filmy » Przygodowe | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi (2017)

Rey (Daisy Ridley), która odnalazła Skywalkera na odciętej od świata wyspie, szkoli się pod jego okiem i okazuje się wyjątkowo pojętną uczennicą. Tymczasem Kylo Ren (Adam Driver), syn księżniczki Lei (Carrie Fisher) i Hana Solo, dokłada starań, żeby unicestwić siły rebeliantów. Po stronie rebelii znów walczą były szturmowiec Najwyższego Porządku Finn (John Boyega) i genialny pilot Poe Dameron (Oscar Isaac).
Kategoria: Przygodowe, Science-Fiction | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Jurassic World: Upadłe królestwo (2018)

Przeminęły cztery lata, od kiedy wykwintny park zabawy Jurassic World pozostał popsuty przez dinozaury i zlikwidowany. Isla Nublar jest obecnie opuszczona przez ludzi, a dinozaury, jakie przeżyły, trenują zaradzić sobie w dżungli same. Kiedy uśpiony dotychczas wulkan budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę planują oszczędzić pozostałe przy życiu osobniki. Owen docieka znaleźć Blue, zaginionego raptora, jakiego wychował, dla Claire uratowanie dinozaurów staje się najważniejszą rolą. Kiedy docierają na wysepkę, wulkan rozpoczyna już wydalać z siebie grad lawy; Claire oraz Owen zauważają spisek planujący przywrócić Ziemię do stanu, jakiego nie widzieliśmy od ciągów prehistorycznych.
Kategoria: Przygodowe, Science-Fiction | Wersja: Dubbing | Jakoœć: Wysoka

Miłość i hazard (2017)

Erno zaprzepaścił wszystko po Rewolucji Węgierskiej z 1848 roku. Oswojenie ognistej klaczy o imieniu Miód zapewnia mu nadzieję na odzyskanie sytuacji. Stan natomiast bywa przekorny. Erno będzie potrzebował pokonać szereg przeciwności, dzięki czemu może skorzystać wiele więcej – namiętność i markę.
Kategoria: Dramat, Przygodowe | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Pułapka czasu / A Wrinkle in Time (2018)

Po zniknięciu analityka trzy wyjątkowe osoby delegują dziewczynę, jej brata oraz przyjaciółkę w kosmos, ażeby go odszukać.
Kategoria: Familijne, Fantasy, Przygodowe | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Player One / Ready Player One (2018)

Rzeczywistość 2045 roku nie tonuje optymistycznie. Świat poznaje się na skraju spadku również pogrążenia w chaosie. Wade Watts (Tye Sheridan) spekuluje, iż żyje, jedynie jeśli odchodzi do OASIS — nierealnego uniwersum, w którym większość obywateli spędza pełne dnie. W OASIS można podróżować, przeżywać przygody i być kimkolwiek się zachce. Jedynym uszczupleniem jest swoista kreatywność. Ekstrawagancki geniusz James Halliday (Mark Rylance), który stworzył OASIS, szuka właściwego spadkobiercy. Układa trzyetapowy teleturniej, w jakim zapłatą jest wielka fortuna i nieograniczona władza nad uniwersum. Wade oraz jego koledzy z "Wielkiej Piątki" przyjmują wyzwanie polegające na szukaniu skarbów w skrzywionej realności. W fantastycznym świecie — pełnym ciekawostek, ale i nieszczęść — czeka ich zadanie ważniejsze aniżeli sam konkurs. Muszą ocalić OASIS.
Kategoria: Akcja, Przygodowe, Science-Fiction | Wersja: Dubbing | Jakoœć: Wysoka
Powrót Następna