ZALOGUJ SIĘ PRZEZ ZAREJESTRUJ SIĘ
Przypomnij hasło


<

Kinoman

Chcesz oglądać filmy BEZ REKLAM I BEZ LIMITÓW CZASOWYCH? Zarejestruj się w serwisie, dokonaj ZAKUPU KONTA PREMIUM i ciesz się nieograniczoną możliwością oglądania tysięcy filmów i seriali online! Odtwarzacz bez limitu dostępny tylko dla użytkowników z kontem PREMIUM!

Sortuj Wszystkie

Samui Song (2018)

Viyada, 30-letnia aktorka popularnych seriali, specjalizuje się w rolach czarnych charakterów. Jej życie prywatne także coraz bardziej przypomina filmową intrygę. Kobieta tkwi w chłodnym małżeństwie z bogatym obcokrajowcem, niespełnionym rzeźbiarzem, który angażuje się w religijny ruch pod przewodnictwem surowego guru. Bohaterka zmuszona będzie sięgnąć po drastyczne środki, by wydostać się z opresyjnej sytuacji.
Kategoria: Filmy » Thriller | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Bad Samaritan (2018)

Podczas włamania do domu milionera para złodziei odnajduje kobietę przetrzymywaną wbrew jej woli.
Kategoria: Filmy » Thriller | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Blood Money (2017)

Jeff (Jacob Artist), Victor (Ellar Coltrane) i Lynn (Willa Fitzgerald), jego była dziewczyna, wybierają się w weekend do lasu. Podczas wyprawy znajdują cztery worki wypełnione pieniędzmi. Okazuje się, że należą one do przestępcy Millera (John Cusack). Bandyta chce odzyskać swój łup za wszelką cenę. Przyjaciele postanawiają się rozdzielić, by uciec przed przestępcą. Nie wszystkim udaje się uniknąć zemsty Millera. Kara za przywłaszczenie pieniędzy jest wysoka...
Kategoria: Filmy » Thriller | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Panny z dobrych domów (2017)

Kobiety z dzieciństwa Lily (Anya Taylor-Joy) oraz Amanda (Olivia Cooke) napotykają się po latach gdzieś w Connecticut. Lilly jest obecnie elegancką dziewczyną z wyższych sfer, uczącą się w odpowiedniej szkole z internatem, Amanda stała się otwartą oraz elokwentną buntowniczką. Chociaż różni je niemal wszystko, dotychczasowa więź została. Kiedy Lily rozmawia z pogardą o własnym opresyjnym ojczymie, w dziewczętach nasuwa się agresja. Postanawiają wynająć lokalnego bandziora i w niniejszy sposób uwolnić się od oprawcy.
Kategoria: Thriller, Dramat | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Monolit (2016)

Matka wraz z synem wyrusza do Los Angeles, by złożyć ojcu niespodziewaną wizytę. W trakcie podróży dochodzi do tragicznego wypadku, w wyniku którego chłopiec zostaje uwięziony wewnątrz wypełnionego najnowocześniejszą technologią samochodu. Auto, które miało być najbezpieczniejsze na świecie, okazuje się śmiertelną pułapką. Zdesperowana kobieta musi zrobić wszystko, by ocalić dziecko i przetrwać pośrodku bezkresnej pustyni.
Kategoria: Thriller, Dramat | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Amerykańskie pieszczochy (2018)

Na wzgórzach Hollywood mieszka rodzeństwo: dwudziestoletni Tod (Rhys Wakefield) wraz z dwa lata młodszą siostrą Lani (Fabianne Therese). Dzięki pieniądzom ich babci Judy (Lesley Ann Warren), która była wielką gwiazdą kina mogą żyć bardzo wygodnie. Pewnego dnia dochodzi do tragedii. Okazuje się, że porywczy Tod przez przypadek zabija babcię. Zdesperowane rodzeństwo zrobi wszystko, by o ich sekrecie nikt się nie dowiedział. Znakomity thriller psychologiczny opowiadający o dwójce rozpieszczonych młodych ludzi, którzy próbują za wszelka cenę ukryć tajemnicę.
Kategoria: Filmy » Thriller | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Niech ciała się opalają (2017)

Lato nad Morzem Śródziemnym: lazurowa woda, prażące słońce i… 250 kilogramów złota, które ukradł Rhino i jego gang. Wydaje się im, że znaleźli idealną kryjówkę - odosobnione i opuszczone miejsce, w którym przybywa jedynie artystka poszukująca inspiracji. Niespodziewani goście i dwójka policjantów krzyżują im plany. Miejsce, które wyglądało jak przedsionek raju, a w którym zdarzały się dzikie happeningi i orgie, staje się polem brutalnej bitwy w tym porywającym, stylowym thrillerze weteranów awangardy.
Kategoria: Filmy » Thriller | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Niekochani (2014)

Charlotte (Ine Marie Wilmann) i Henrik (Simon J. Berger) to przyrodnie rodzeństwo, które zostało w dzieciństwie rozdzielone. Ich drogi ponownie się krzyżują, gdy już jako dorośli ludzie ponownie się spotykają. Przekonani o wyjątkowości swojej miłości, decydują się na zakazany związek, który może napotkać wiele przeszkód. Mimo uczucia, które ich łączy, dociera do nich, że nie widzą czym jest miłość, gdyż nigdy jej nie doświadczyli. "Homesick" to dramat opowiadający o dwójce dorosłych osób, które nie potrafią zbudować zdrowej relacji.
Kategoria: Filmy » Thriller | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Pięć Palców dla Marsylii (2017)

Grupa pełnych ideałów młodych ludzi nie godzi się z niesprawiedliwością w małym, rolniczym miasteczku. Buntownicy przeciwstawiają się brutalności lokalnej policji. Z początku ich działania są nieszkodliwe, kiedy jednak narasta w nich złość, zaczynają się radykalizować. W końcu w obawie przed złapaniem jeden z bohaterów – Tau (Vuyo Dabula) – postanawia uciec. W rodzinne strony powraca dopiero po dwudziestu latach. Szybko okazuje się, że nie zazna tam upragnionego spokoju. Tym bardziej, że przyjdzie mu zmierzyć się z nowym wrogiem. Widowiskowy dramat z elementami westernu rodem z Republiki Południowej Afryki. Zachwycający od strony wizualnej obraz mówi o wierze we własne ideały oraz walce o lepsze jutro.
Kategoria: Filmy » Thriller | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Zemsta (2017)

Pełnometrażowy debiut francuskiej reżyserki Coralie Fargeat to bez wątpienia jedna z najbardziej udanych wariacji ostatnich lat na gatunek określany jako "revenge movies". Zaczyna się pozornie bardzo niewinne. Ot, upojny i wypełniony rozkoszami cielesnymi wyjazd, na który przystojny i zamożny Richard zabiera swoją kochankę, typową blondwłosą piękność Jen (Matilda Lutz). Niespodziewanie do położonego na pustynnym odludziu luksusowego domu przyjeżdżają jego nie mniej bogaci i uprzywilejowani koledzy, z którymi mężczyzna zwykł wybierać się na polowania. W pewnym momencie Jen pada ofiarą ich rozbudzonych żądzy, a przerażeni i spanikowani "prawdziwi faceci" postanawiają w akcie desperacji pozbyć się jej raz na zawsze. Ich plan jednak się nie udaje, dziewczyna bowiem nie poddaje się bez walki. Rozpoczyna się krwawa jatka, pełna nagłych zwrotów akcji, napędzana przez dzikie pragnienie zemsty i odwetu za doznane krzywdy.
Kategoria: Filmy » Thriller | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

The Assassin's Code (2018)

Młody detektyw, syn martwego zhańbionego gliniarza, stara się rozwiązać swoją pierwszą ważną sprawę, pod czujnym okiem upiornego zabójcy.
Kategoria: Filmy » Thriller | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Siła wyższa (2018)

Przypowieść przeciętnego obywatela, Joe Steadmana, jaki tkwi przed nieuchronnością ratowania własnej pociechy. Wskutek dziwnego zbiegu okoliczności uzyskuje moc, która przechodzi jego wszystkie wyobrażenia.
Kategoria: Akcja, Thriller, Science-Fiction | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

2024 (2016)

Uczony przebywa uwięziony w schronie oraz za jakąkolwiek cenę prze uchronić się przed najgorszym.
Kategoria: Filmy » Thriller | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Zaginiona (2018)

Policjantka, której znajoma z dzieciństwa dużo lat temu zaginęła w Patagonii, na nowo zaczyna śledzenia. Niebawem jej życiu zaczyna straszyć zagrożenie.
Kategoria: Thriller, Dramat | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka
Powrót Następna