ZAREJESTRUJ SIĘ
Przypomnij hasło


<

Kinoman

PROMOCJA WYKUP KONTO PREMIUM MINIMUM NA 2 MIESIACE DRUGIE 2 MIESIACE DOSTANIESZ W GRATISIE!!!
Baner 5000 w tydzień! Poradnik zarabiania pieniędzy!
Chcesz oglądać filmy BEZ REKLAM I BEZ LIMITÓW CZASOWYCH? Zarejestruj się w serwisie, dokonaj ZAKUPU KONTA PREMIUM i ciesz się nieograniczoną możliwością oglądania tysięcy filmów i seriali online! Odtwarzacz bez limitu dostępny tylko dla użytkowników z kontem PREMIUM!

Sortuj Wszystkie

Dziewczyna we mgle (2017)

Ekranizacja bestsellerowej powieści Donato Carrisi, autora "Zaklinacza". W odizolowanym od świata górskim miasteczku zaginęła szesnastoletnia dziewczyna. Rodzice są zrozpaczeni, a mieszkańcy – zszokowani. Nie potrafią przyjąć do wiadomości, że porywaczem może być ktoś z nich. Porywaczem... lub zabójcą. Przybyły na miejsce agent specjalny Vogel (Toni Servillo) nie ma wątpliwości, że tropi mordercę. I że jest to ktoś z miejscowych. Nie interesują go badania kryminalistyczne, odciski palców i ślady DNA. Vogel wykorzystuje media. Bo ludzie nie potrzebują sprawiedliwości – potrzebują spektaklu. A on zapewni im widowiskowe polowanie na potwora.
Kategoria: Thriller, Kryminał | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Koniec wściekłości (2017)

Trzeci film z serii "Wściekłość" rozpoczyna się pięć lat po wojnie między klanami jakuza Sanno i Hanabishi. Pokonani żołnierze Sanno zostają wchłonięci przez nową organizację. Klan Hanabishi chce stworzyć jedno, scentralizowane i sprawne przestępcze państwo. Jest tylko jeden problem – Otomo z klanu Sanno. Jako jeden z niewielu pozostał przy życiu. Pracujący obecnie dla Koreańczyków i wspierany przez dawnych kolegów wypowiada wojnę nowym porządkom. Chce załatwić sprawę raz na zawsze. Brutalna walka rozpoczyna się od nowa.
Kategoria: Akcja, Kryminał | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Top Dog (2014)

Billy Evans to przywódca kibiców piłkarskich. Organizuje zadymy i prowadzi pokątne, szemrane interesy. Kiedy jednak staje na drodze gangsterom, którzy nakładają haracz na pub jego wujka, sytuacja wymyka się spod kontroli. Ludzie, których miał za lokalnych bandziorów, okazują się kimś więcej. Billy z myśliwego staje się ściganym, który w dodatku musi chronić przed zemstą własną rodzinę.
Kategoria: Dramat, Kryminał | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

American Animals (2018)

Czterech kumpli z liceum, którzy czują, że w ich życiu brakuje adrenaliny, postanawia wprowadzić szaleństwo w swoją codzienną rutynę i decydują się na odważny napad na bibliotekę, w której znajduje się bezcenny artefakt.
Kategoria: Dramat, Kryminał | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Siedem dni (2018)

Opowieść o jednej z najsłynniejszych i najodważniejszych akcji antyterrorystycznych w historii, będącej odpowiedzią na bezwzględny akt terroryzmu. W 1976 roku samolot pasażerski zostaje uprowadzony i zmuszony do lądowania na lotnisku Entebbe w Ugandzie. Przerażeni pasażerowie stają się kartą przetargową, a impas polityczny trwa. Kiedy staje się jasne, że rozwiązanie problemu na drodze dyplomatycznej jest mało prawdopodobne, do akcji przystępuje elitarna grupa komandosów. Muszą uratować zakładników, zanim minie termin ultimatum.
Kategoria: Thriller, Dramat, Kryminał | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Kochając Pabla, nienawidząc Escobara (2017)

Pablo Escobar to najpotężniejszy baron narkotykowy XX wieku, który zajmuje się przemytem kokainy do USA i wielu innych państw na świecie. Wartość jego zarobków została oszacowana na 55 miliardów dolarów w przeliczeniu na współczesny kurs waluty. Pewnego dnia Pablo poznaje piękną Virginię Vallejo – ambitną gwiazdę kolumbijskiej telewizji. To spotkanie odmienia serce nieobliczalnego przestępcy, który zakochuje się w nowo poznanej kobiecie. Wkrótce dziennikarka na własne oczy poznaje demoniczne oblicze mężczyzny - powiązania gangstera z kolumbijskimi rewolucjonistami, kulisy przemysłu kokainowego i potworności narkoterroryzmu. Coś jednak trzyma oboje przy sobie i nie pozwala im się rozstać.
Kategoria: Dramat, Kryminał | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Martwy punkt (2016)

Harrison zamyśla przywłaszczyć 25 milionów baksów. Ma trochę miesięcy, zanim ktoś zorientuje się, iż pieniądze przepadły. Pozornie pomysł jest perfekcyjnie przyrządzony. Obraca się wprawdzie w śmiertelną walkę, gdy towarzysz przestępcy, Mark (Michael Eklund), dostrzega, iż pilot ich samolotu został brutalnie uśmiercony. Tak zaczyna się wyścig z czasem - zwycięży ten, kto przechytrzy wroga. W nowych warunkach lojalność zastępują przypuszczenia, natomiast przyjaciele przekształcają się we przeciwników.
Kategoria: Thriller, Kryminał | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

The Second (2018)

Osobowość sławnego autora jest zagrożona, gdy jej najlepsza przyjaciółka i muza ujawnia mroczny sekret za pochodzeniem jej pierwszej powieści, podpalając podżegającą opowieść o seksie, kłamstwie i zdradzie.
Kategoria: Dramat, Kryminał | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Wirtuoz (2016)

Żółtodziób, znakomity wykonawca – za kwestią zbiegu okoliczności – przystaje się częścią mrocznej historii.
Kategoria: Komedie, Kryminał | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Juggernaut (2017)

Po długiej nieobecności banita powraca do rodzinnego miasta, myśląc, że śmierć jego matki nie była samobójstwem.
Kategoria: Dramat, Kryminał | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Prawdziwe zbrodnie (2016)

W południowo-zachodnim kraju Polski daleko od cywilizacji Odra ostro skręca, stanowiąc zatokę. Jej skraje obrośnięte są dzikimi trawami i okryte znacznymi sosnami oraz dębami. Pojedynczymi mieszkańcami, jacy się tam zapuszczają, są wędkarze – zatoczka roi się od okoni i szczupaków. Bezpiecznego zimowego, grudniowego dnia w 2000 roku trzech ziomków chwytało tam ryby. Pojedynczy z nich zobaczył coś unoszącego się w wodzie przy brzegu. Wprzódy myślał, iż niniejsze jakaś kłoda, ale gdy podszedł bliżej, ustalił kudły…
Kategoria: Thriller, Dramat, Kryminał | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Sherlock i upiorna panna młoda (2016)

Londyn, 1895 rok. Przy Baker Street żyje popularny detektyw Sherlock Holmes. Od lat likwiduje nadzwyczaj ciężkie kryminalne zagadki. W skomplikowanych dochodzeniach pomaga mu doktor John Watson, jakiemu imponuje ekskluzywna pomysłowość oraz niepowtarzalna przenikliwość znajomego. Owym razem atencję mistrza dedukcji zwraca dziwna historyjka Tomasa Ricolettiego, jakiego dosięgła nieżywa małżonka, Emelia. Dziewczyna w dniu własnego ślubu próbowała zabić własnego najdroższego, oraz gdy nie jej się to nie udało, popełniła widowiskowe samobójstwo. Właśnie pragnący vendetty osobnik upiornej panny młodej w tajemniczych okolicznościach pojawia się na spowitych mgłą jezdniach miasta. Niedający się łudzić pozorom Holmes i Watson podejmują się wytłumaczenia układanki, w jakiej kluczową rolę odrywają upiory przeszłości. Ten fakt przywodzi bowiem detektywowi na myśl dziwną sprawę - śmierci jego najsłynniejszego wroga, dydaktyka Moriarty'ego, prestiżowego matematyka oraz mistrza zła...
Kategoria: Filmy » Kryminał | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Ittefaq (2017)

Dev (Akshaye Khanna), oficer policji, bada sprawę podwójnego morderstwa, która ma tylko dwoje świadków, którzy są również głównymi podejrzanymi. Podejrzani - Vikram (Sidharth Malhotra), uznany pisarz i Maya (Sonakshi Sinha), młoda gospodyni domowa, mają różne wersje dotyczące wydarzeń z tej fatalnej nocy. Obie historie wydają się prawdziwe, ale może być tylko jedna prawda. Dev jest rozdarty pomiędzy dwiema wersjami opowieści i nie spocznie, dopóki nie dowie się, co się stało tej nocy.
Kategoria: Filmy » Kryminał | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

M jak morderca (2017)

Emerytowany detektyw z wydziału zabójstw, Ray Archer (zdobywca Oscara Al Pacino) wraz z kryminalnym profilerem Willemem Ruineymem (Karl Urban) i dziennikarką śledczą Christi Davies (Brittany Snow) próbują schwytać seryjnego mordercę. Sprawa staje się jedną z najtrudniejszych w karierze doświadczonych policjantów, wciągając całą trójkę w wisielczą grę.
Kategoria: Thriller, Kryminał | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka
Powrót Następna