ZALOGUJ SIĘ PRZEZ ZAREJESTRUJ SIĘ
Przypomnij hasło


<

Kinoman

Chcesz oglądać filmy BEZ REKLAM I BEZ LIMITÓW CZASOWYCH? Zarejestruj się w serwisie, dokonaj ZAKUPU KONTA PREMIUM i ciesz się nieograniczoną możliwością oglądania tysięcy filmów i seriali online! Odtwarzacz bez limitu dostępny tylko dla użytkowników z kontem PREMIUM!

Sortuj Wszystkie

Jurassic World: Upadłe królestwo (2018)

Przeminęły cztery lata, od kiedy wykwintny park zabawy Jurassic World pozostał popsuty przez dinozaury i zlikwidowany. Isla Nublar jest obecnie opuszczona przez ludzi, a dinozaury, jakie przeżyły, trenują zaradzić sobie w dżungli same. Kiedy uśpiony dotychczas wulkan budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę planują oszczędzić pozostałe przy życiu osobniki. Owen docieka znaleźć Blue, zaginionego raptora, jakiego wychował, dla Claire uratowanie dinozaurów staje się najważniejszą rolą. Kiedy docierają na wysepkę, wulkan rozpoczyna już wydalać z siebie grad lawy; Claire oraz Owen zauważają spisek planujący przywrócić Ziemię do stanu, jakiego nie widzieliśmy od ciągów prehistorycznych.
Kategoria: Przygodowe, Science-Fiction | Wersja: Dubbing | Jakoœć: Wysoka

Miłość i hazard (2017)

Erno zaprzepaścił wszystko po Rewolucji Węgierskiej z 1848 roku. Oswojenie ognistej klaczy o imieniu Miód zapewnia mu nadzieję na odzyskanie sytuacji. Stan natomiast bywa przekorny. Erno będzie potrzebował pokonać szereg przeciwności, dzięki czemu może skorzystać wiele więcej – namiętność i markę.
Kategoria: Dramat, Przygodowe | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Pułapka czasu / A Wrinkle in Time (2018)

Po zniknięciu analityka trzy wyjątkowe osoby delegują dziewczynę, jej brata oraz przyjaciółkę w kosmos, ażeby go odszukać.
Kategoria: Familijne, Fantasy, Przygodowe | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Player One / Ready Player One (2018)

Rzeczywistość 2045 roku nie tonuje optymistycznie. Świat poznaje się na skraju spadku również pogrążenia w chaosie. Wade Watts (Tye Sheridan) spekuluje, iż żyje, jedynie jeśli odchodzi do OASIS — nierealnego uniwersum, w którym większość obywateli spędza pełne dnie. W OASIS można podróżować, przeżywać przygody i być kimkolwiek się zachce. Jedynym uszczupleniem jest swoista kreatywność. Ekstrawagancki geniusz James Halliday (Mark Rylance), który stworzył OASIS, szuka właściwego spadkobiercy. Układa trzyetapowy teleturniej, w jakim zapłatą jest wielka fortuna i nieograniczona władza nad uniwersum. Wade oraz jego koledzy z "Wielkiej Piątki" przyjmują wyzwanie polegające na szukaniu skarbów w skrzywionej realności. W fantastycznym świecie — pełnym ciekawostek, ale i nieszczęść — czeka ich zadanie ważniejsze aniżeli sam konkurs. Muszą ocalić OASIS.
Kategoria: Akcja, Przygodowe, Science-Fiction | Wersja: Dubbing | Jakoœć: Wysoka

Tomb Raider (2018)

Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika, który zniknął, gdy dziewczyna miała kilkanaście lat. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę zniknięcia ojca i zyskać miano tomb raidera?
Kategoria: Filmy » Przygodowe | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Paddington 2 (2017)

Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę.
Kategoria: Familijne, Komedie, Przygodowe | Wersja: Dubbing | Jakoœć: Wysoka

Trojańska Odyseja (2017)

Grecki wódz Odyseusz (Dylan Vox) wraz z wiernymi mu towarzyszami wracają do domu po wojnie trojańskiej. W czasie wyprawy przeżywają wiele przygód.
Kategoria: Fantasy, Przygodowe | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Player One (2018)

Rzeczywistość 2045 roku nie nastraja optymistycznie. Świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia w chaosie. Wade Watts (Tye Sheridan) czuje, że żyje, tylko gdy ucieka do OASIS — wirtualnego uniwersum, w którym większość ludzi spędza całe dnie. W OASIS można podróżować, przeżywać przygody i być kimkolwiek się zapragnie. Jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia. Ekscentryczny geniusz James Halliday (Mark Rylance), który stworzył OASIS, szuka godnego następcy. Organizuje trzyetapowy konkurs, w którym nagrodą jest olbrzymia fortuna i całkowita kontrola nad uniwersum. Wade i jego przyjaciele z "Wielkiej Piątki" podejmują wyzwanie polegające na szukaniu skarbów w zakrzywionej rzeczywistości. W fantastycznym świecie — pełnym niespodzianek, ale i niebezpieczeństw — czeka ich zadanie ważniejsze niż sam konkurs. Muszą ocalić OASIS.
Kategoria: Akcja, Przygodowe, Science-Fiction | Wersja: Napisy | Jakoœć: Średnia

Jaskinioweic (2018)

W zamierzchłych czasach, gdy nie było facebooka, prądu i ciepłej wody, a w zagrodzie za jaskinią pasły się dinozaury, rozgrywa się pełna szalonych przygód historia dzielnego Duga, który musi zjednoczyć swą jaskiniową ferajnę przeciw nadchodzącemu zagrożeniu. W świecie, w którym zamiast psa każdy mógł mieć mamuta, a zaostrzony kamień był gadżetem na miarę dzisiejszego smartfona, nadejście pulsującej hałaśliwą nowoczesnością Epoki Brązu zwiastuje nieuniknione kłopoty.
Kategoria: Animowane, Komedie, Przygodowe | Wersja: Napisy | Jakoœć: Średnia

Hostiles (2017)

Rok 1892. Legendarny kapitan armii amerykańskiej podejmuje się misji eskortowania wodza Czejenów przez niebezpiecznie terytoria.
Kategoria: Dramat, Przygodowe | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Tomb Raider (2018)

Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika, który zniknął, gdy dziewczyna miała kilkanaście lat. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę zniknięcia ojca i zyskać miano tomb raidera?
Kategoria: Akcja, Przygodowe | Wersja: Lektor | Jakoœć: Niska

Niewidzialny chłopiec (2018)

Historia trzynastoletniego chłopca, który posiada dar niewidzialności.
Kategoria: Filmy, Fantasy, Przygodowe | Wersja: Dubbing | Jakoœć: Wysoka

The Rendezvous (2016)

Rachel Rozman (Stana Katic), amerykańska lekarka żydowskiego pochodzenia, próbuje rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci swojego brata. Mężczyzna zginął w trakcie poszukiwań skarbu na Bliskim Wschodzie. Rachel może liczyć na pomoc Jake'a (Raza Jaffrey), pracownika amerykańskiej administracji rządowej. Razem wyruszają do Jordanii i ruin starożytnej Petry. Wkrótce zagraża im niebezpieczeństwo. Członkowie pewnej sekty są przekonani, że Rachel i Jake posiadają zaginiony zwój znad Morza Martwego. Za wszelką cenę usiłują go zdobyć. Okazuje się bowiem, że przedmiot posiada potężną moc i może wywołać nawet koniec świata.
Kategoria: Filmy, Przygodowe | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Lost & Found (2016)

Nastoletni Andy Walton i jego młodszy brat Mark trafiają pod opiekę nieznanego im wcześniej stryja. Dowiadują się, że na wyspie ich zaginiony przed laty dziadek podobno ukrył skarb. Chcą go odnaleźć.
Kategoria: Filmy, Przygodowe | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka
Powrót Następna