ZALOGUJ SIĘ PRZEZ ZAREJESTRUJ SIĘ
Przypomnij hasło


<

Kinoman

Chcesz oglądać filmy BEZ REKLAM I BEZ LIMITÓW CZASOWYCH? Zarejestruj się w serwisie, dokonaj ZAKUPU KONTA PREMIUM i ciesz się nieograniczoną możliwością oglądania tysięcy filmów i seriali online! Odtwarzacz bez limitu dostępny tylko dla użytkowników z kontem PREMIUM!

Podwójny kochanek (2017)

Młoda, taktowna Chloé zakochuje się w Paulu, bliskim psychoterapeucie. Osoba nie ma przed nim tajemnic, a z czasem zauroczony nią mężczyzna również bezapelacyjnie się obnaża, naruszając granice prywatnej roboty. Kilka miesięcy później, kiedy są już razem, Chloé rozpoczyna podejrzewać, iż jej wielbiciel coś przed nią przemilcza. Poznając następne fantazje cielesne Paula, zaczyna znajdować coraz czarniejsze aspekty zarówno jego, jak oraz własnej seksualności.
Kategoria: Filmy » Thriller | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Escape Plan 2: Hades (2018)

Ray Breslin przygotowuje nowe pudło. Gdy niejaki z członków jego drużyny umiera, Breslin musi cofnąć do piekła, spośród którego uszedł.
Kategoria: Filmy » Akcja | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Player One / Ready Player One (2018)

Rzeczywistość 2045 roku nie tonuje optymistycznie. Świat poznaje się na skraju spadku również pogrążenia w chaosie. Wade Watts (Tye Sheridan) spekuluje, iż żyje, jedynie jeśli odchodzi do OASIS — nierealnego uniwersum, w którym większość obywateli spędza pełne dnie. W OASIS można podróżować, przeżywać przygody i być kimkolwiek się zachce. Jedynym uszczupleniem jest swoista kreatywność. Ekstrawagancki geniusz James Halliday (Mark Rylance), który stworzył OASIS, szuka właściwego spadkobiercy. Układa trzyetapowy teleturniej, w jakim zapłatą jest wielka fortuna i nieograniczona władza nad uniwersum. Wade oraz jego koledzy z "Wielkiej Piątki" przyjmują wyzwanie polegające na szukaniu skarbów w skrzywionej realności. W fantastycznym świecie — pełnym ciekawostek, ale i nieszczęść — czeka ich zadanie ważniejsze aniżeli sam konkurs. Muszą ocalić OASIS.
Kategoria: Akcja, Przygodowe, Science-Fiction | Wersja: Dubbing | Jakoœć: Wysoka

Zanurzeni / Submergence (2017)

W pozbawionym okien wnętrzu, gdzieś we orientalnej Afryce, islamistyczni bojownicy zamykają Anglika Jamesa More’a. W współczesnym samym czasie, na różnym krańcu świata, na skutej lodem Grenlandii Danielle Flinders przygotowuje się do eksploracji koryta oceanu. Myśli obojga bezustannie uciekają do pewnego zimowego dnia sprzed roku, gdy niespodziewane spotkanie na francuskiej plaży przerodziło się w gorący flirt również na zawsze oznaczyło losy obojga…
Kategoria: Thriller, Dramat | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Bejrut (2018)

Kiedy w zatopionym w wojnie Bejrucie uchwycony pozostaje amerykański kret, uprzedni dyplomata musi wrócić do miasta, żeby rozmawiać wymogi wymiany przestępców.
Kategoria: Akcja, Thriller | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Randka w ciemno z życiem (2017)

Saliya Kahawatte (Kostja Ullmann) jest dobrze wierzącym magistrantem, który jako nastolatek nieomalże absolutnie stracił wzrok. Ludzie powtarzają mu, aby realnie spoglądał na prywatną rzecz i obniżył prywatne oczekiwania od życia. Mężczyzna nie patrzy na nic i żyje pragnieniami o działalności w drogim hotelu. Dzięki prywatnej stanowczości także pewności udaje mu się trafić na staż go najlepszego hotelu w Monachium, i do tegoż zakochuje się w cudownej dziewczynce (Anna Maria Mühe). Absolutnie wszystko tymczasem zaprezentuje się tak oczywiste, jak mu się na starcie wydawało. Inspirujące kino mówiące o sile ludzkich marzeń i niezwykłej determinacji w dążeniu do celu.
Kategoria: Dramat, Komedie | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Swatamy swoich szefów (2018)

Para przepracowanych również niedbale opłacanych asystentów konstruuje scenariusz unieszkodliwienia dokuczających im życie naczelników: postanawiają umówić ich na randkę.
Kategoria: Filmy » Komedie | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

The Horde (2016)

Komandos John Crenshaw (Paul Logan) towarzyszy własnej kobiecie i jej licealistom podczas weekendowego pleneru fotograficznego. Gdy zanurzają się w toń gąszczu, pobudzająca wędrówka obraca się w koszmar. Pozostają bowiem napadnięci przez grupę niezwykle zniekształconych ludzi, której członkowie goreją spragnioną żądzą krwi.
Kategoria: Filmy » Horror | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Niezapomniany (2017)

Państwo Tessy (Katherine Heigl) oraz Davida (Geoff Stults) nie przeszło próby czasu. Dziewczyna nie potrafi z owym pogodzić. Jej uprzedni małżonek w niedalekim okresie znajduje kolejną sympatię życia - Julię Banks (Rosario Dawson) - z jaką szykuje się ożenić. Tessa jest stłuczona. Rządzona nienawiścią oraz żalem wymyśla popsuć życie kolejnej lubej serca Davida. Paraliżujący dramat z czynnikami dreszczowca objawiający, co zazdrość oraz pragnienie pomsty potrafią zrobić z człowiekiem.
Kategoria: Filmy » Thriller | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Deadpool 2 (2018)

Po przeżyciu straszliwego wypadku podczas serfowania, Wade Wilson (Ryan Reynolds) stara się urzeczywistnić własne pragnienia o popularności jako hodowca buldoga francuskiego, równocześnie mieszkając w zwykłym związku z najdroższą dziewczyną. Próbuje odzyskać własną pasję do życia, toczy konfrontacje z wojownikami ninja i człowiekiem z metalu. Podróżuje po całym globie, ażeby odkrywać znaczenie rodziny, przyjaźni i by urozmaicić prywatne życie łóżkowe.
Kategoria: Akcja, Komedie, Science-Fiction | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Niepoczytalna (2018)

Naiwna niewiasta (Claire Foy – serial TV „The Crown”) odjeżdża z ojczystego miasta, aby uciec od traumatycznej przeszłości oraz zapoczątkować nowe życie. Gdy wbrew swej decyzji zostaje zamknięta w szpitalu psychiatrycznym, musi stawić czoło osobistemu najpoważniejszemu lękowi. Nie wiadomo, czy wszystko, co ją przeżywa, dzieje się faktycznie, czy także stanowi wytwór jej inwencji. Nikt jej nie wierzy oraz nie umie bądź nie łaknie wspomóc. Nie ma więc następnego rozwiązania, jak wziąć sprawy w swoje ręce i wkroczyć do akcji niezależnie od tego, jakie mogą być konsekwencje jej działań – dla niej samej i dla ludzi z jej otoczenia.
Kategoria: Filmy » Thriller | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Lady Bird (2017)

Christine „Lady Bird” McPherson (Saoirse Ronan) ze każdych swych młodych sił sprzeciwia się mamie (Laurie Metcalf). Kobiecie silnej, jasnej o dokładnie sformułowanych sądach, wykonującej bez wytchnienia jako położna po tymże, jakże jej facet (Tracy Letts) stracił pozycję. Warto wspomnąć, iż bunt tytułowej Lady Bird to tak poważnie rozrywka z samą sobą, ponieważ niezależność kilkunastolatki jest zwierciadlanym odzwierciedleniem charakteru rodzicielki.
Kategoria: Dramat, Komedie | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka
Kategoria: Filmy » Komedie | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Happy End (2017)

Trochę okropnych dni z życia bogatej kontynentalnej rodziny, przebywającej w Calais. Niewiele dni, podczas których wyjdą na jaw długo chowane sekrety, kładąc bohaterów w obliczu tragedii. Parę dzionków, które zrealizują się... happy endem?
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka
Powrót Następna